گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
سالگرد دفاع حزب توده از "دادگاه های انقلابی"
مکاتبه نصیری و جعفریان
ترجمه کتاب عبدالرحمان بدوی

...
رئیس سازمان بسیج : سیل باعث تقویت انسجام ملی شد


رئیس سازمان بسیج

سیل باعث تقویت انسجام ملی شد

 


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از برکات سیل و بارندگی اخیر در کشور تقویت انسجام ملی و همگرایی بود که با کمک اقشار مختلف مردم، دستگاه‌های جهادی، سپاه، بسیج و هلال احمر اتفاق خوبی در این زمینه رخ داده است.

غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در بدو ورود به فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برکات سیل و بارندگی اخیر در کشور تقویت انسجام ملی و همگرایی  بود که با کمک اقشار مختلف مردم، دستگاه‌های جهادی، سپاه، بسیج و هلال احمر اتفاق خوبی در این زمینه رخ داده است.

وی با بیان اینکه همدلی در بازسازی مناطق سیل‌زده ستودنی است، افزود: دعوت ملی در قالب طرح جهاد همبستگی از مردم کشور، کسبه، بازاریان و ... از روز گذشته در کشور صورت گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح از اقشار مختلف مردم درخواست شده در احداث منازل هموطنان که در سیل اخیر آسیب دیده‌اند کمک کنند.

وی بیان داشت: سپاه ادعا ندارد که در جای دولت قرار گرفته، بنابراین تلاش می‌شود با مدیریت در کمترین زمان بخشی از خسارت وارد شده به مردم را جبران کند.

سردار غیب پرور ادامه داد: وقوع سیلاب در استان‎های مختلف کشور از جمله استان ایلام، همه مسؤولان، مردم، سپاه، بسیج و ارتش را یک بار دیگر در کنار هم قرار داد و این بزرگترین نعمت است.