به بهانه ریاست سردار قالیباف در مجلس
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
موسی غنی نژاد:
نقش ملکه الیزابت در کودتای ۲۸ مرداد

...
ننگ بر من که با ۴ لیتر بنزین خودم را جلوی مجلس آتش نزدم


سردار سعید قاسمی
 

ننگ بر من که با ۴ لیتر بنزین

خودم را جلوی مجلس آتش نزدم

 


سعید قاسمی در یک همایش انتخاباتی گفت: مردم مسیر این مجلس را تغییر دهند.

سردار سعید قاسمی رزمنده دفاع مقدس در همایش لیست انتخاباتی ۹ دی که در مجتمع فرهنگی عرفان تهران برگزار شد، گفت: گام دوم انقلاب اسلامی مصادف با چند جریان بزرگ بود که آخرین آن شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس محسوب می‌شود؛ در زمان تشییع پیکر حاج قاسم جوشش خونی در کشور به وجود آمد و مطالبات مردم از مسئولان زیر تابوت شهدای محور مقاومت، انتقام سخت از آمریکایی‌ها بود.

وی تأکید کرد: ریل‌گذاری که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب برای جمهوری اسلامی انجام شد متأسفانه توسط جماعتی احمق در طول این ۴۱ سال اخیر تغییر داده شده است چرا که خائنین فرکانس خود را با فرکانس آمریکایی‌ها و غرب تنظیم کرده بودند.

رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید ریل انقلاب را به مسیر اصلی‌اش بازگردانند.

سردار قاسمی افزود: مجلس اگر در مسیر اصلی خود بود وضعیت محرومان کشور در سرپل‌ذهاب، مکران و مسجدسلیمان که منطقه‌ای نفت‌خیز است اینگونه نمی‌شد.

وی تأکید کرد: مردم باید نمایندگانی را که به برجام رأی داده و معتقد به اجرای سند ننگین ۲۰۳۰ هستند را پیدا کرده و از آنها پاسخ بخواهند.

رزمنده دفاع مقدس گفت:‌  FATF مبانی تروریسم را از دید خودش تعریف می‌کند در حالیکه طبق همین کنوانسیون قاسم سلیمانی را باید تحویل می‌دادیم.

وی افزود: وقتی وزیر خارجه کشورمان پیش از چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی خواستار مذاکره با آمریکا شده است مجلس انقلابی باید ورود کرده و پاسخ محکمی را به محمدجواد ظریف می‌داد. 

سردار قاسمی تصریح کرد:‌ متأسفانه تفکرات مجلس فعلی نئولیبرالیستی است؛ ننگ بر من که با چهار لیتر بنزین خودم را جلوی مجلس آتش نزدم.

وی افزود: اگر مردم زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی گریه کردند بهتر است بدانند که من پنج سال پیش جلوی سفارت عربستان و در پی تعرض به دو نوجوان ایرانی در جده گریه کردم.

رزمنده دفاع مقدس افزود: رفراندوم واقعی در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی رخ داد و اگر این مراسم ۴۰ شب دیگر ادامه می‌یافت وضعیت همین بود.

وی گفت:‌ قاسم سلیمانی برای دیپلماسی و مذاکره شهید نشد؛ مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب حضرت روح‌الله و مکتب فقر و غنا است.

وی افزود: نمایندگان مجلس باید وکیل مردم باشند و برهمین اساس باید یقه مدیران و مسئولین دولتی را بگیرند.

رزمنده دفاع مقدس  در پایان تصریح کرد: متأسفانه ما از مجلس دهم قال الصادق و قال الباقر هم نشنیدیم لذا باید مردم مسیر این مجلس را تغییر دهند.