گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
گزارش ویژه "الفبا"
شاه به روایت سفیر انگلیس
گفت و گو با پرویز جاهد

...
رئیس کمیته امداد: کمر تحریم‌ها شکسته شده

رئیس کمیته امداد

کمر تحریم‌ها شکسته شده است
 


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به وجود وفاق ملی مسئولان و دستگاه‌های مختلف در حمایت از مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی به طور یکپارچه از کمیته امداد حمایت می‌کند.

پرویز فتاح در دیدار با آیت الله فلاحتی به اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: به فضل الهی در حال عبور از شرایط سخت هستیم و کمر تحریم‌ها شکسته شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه دشمن شکست را پذیرفته و سر تعظیم فرود آورده است، تصریح کرد: این پیروزی متعلق به نظام است.

فتاح، مددجویان زیر پوشش این نهاد را جزو ضعیف‌ترین افراد جامعه خواند و بیان کرد: بیشترین مقاومت در مقابل تحریم‌ها متعلق به این قشر است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به هدف خود نرسیده است، بیان کرد: موفقیت در برابر اعمال تحریم‌ها به لطف خداوند، درایت رهبری و بزرگواری مردم ایران تحقق پیدا کرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به وجود وفاق ملی مسئولان و دستگاه‌های مختلف در حمایت از مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی به طور یکپارچه از کمیته امداد حمایت می‌کند ضمن اینکه دولت با توجه به شرایط سخت، امسال بودجه ما را به طور کامل پرداخته است.